Yaşam

Alanyaspor’un yeni başkan yardımcısı Nihat Tufan kimdir?

Spor Toto Harikalar Ligi’nde forma giyen Corendon Alanyaspor’da yönetim kurulu üyeliği yapan Oktay Cebeci’nin yerine başkan yardımcılığına getirilen Nihat Tufan, internetin en çok aranan isimlerinden biri. son dönem. Aynı zamanda İstanbul, Antalya-Alanya, Rusya ve Kazakistan’da faaliyet gösteren Rest Property Gayrimenkul’ün yönetim kurulu başkanı olan iş adamının hayatı merak ediliyor.

İNGİLİZCE VE RUSÇA TERCÜME

Nihat Tufan, 15 Mayıs 1981’de Mersin’in Anamur ilçesinde doğdu. Sevim-Muhammet Tufan çiftinin üç çocuğundan biri olan Tufan, ilkokulu Anamur’da, orta ve liseyi Alanya’da tamamladı. İngilizce ve Rusça tercüme alanlarında eğitim alan Tufan, iş hayatına 2007 yılında tercüme ve tapu takip danışmanlığı hizmetleri vererek başlamıştır. 2010 yılından itibaren emlak ve emlak acenteliği sektöründe çalışmaya başlamıştır.

EMLAK BÖLÜMÜNDEKİ ÇALIŞMASI ÖDÜLLENDİRİLDİ

2010 yılında Antalya’nın Alanya ilçesinde uluslararası emlak acentesi Rest Property Real Estate’i kuran Nihat Tufan, kariyerindeki başarılı çalışmalarından dolayı Türkiye İnovasyon ve Başarı Ödülü, Altın Yıldız, Altın Taç gibi çeşitli ödüllere layık görüldü. alan ve hayır kurumlarına yaptığı bağışlar için. Bir dönem Alanya Ticaret ve Sanayi Odası meclis üyeliği görevinde bulunan Tufan, halen Yurtdışı Emlak Tanıtma Derneği (GİGDER) yönetim kurulu üyesidir.

yazihan-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu