Haber

Ali Babacan: “Otoriterliği sandıkta yeneceğiz. Montajlı videolarla vatandaşımızı kandırmaya çalışanları görevden alacağız”

Demokrasive Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, “Bu oy Otoriterliği sandıkta yeneceğiz. Montaj videoları ile vatandaşımızı kandırmaya çalışanları uygun yere indireceğiz. Barışı, huzuru ve zenginliği hep birlikte sağlayacağız” dedi.

DEVA Partisi lideri Ali Babacan, resmi Twitter hesabından yeni bir görsel paylaştı. Babacan, İstanbul sokaklarında vatandaşlarla sohbet eden görüntülerin yer aldığı videonun altına şu notu düştü:

“İstanbul’dayız. Burası oy Otoriterliği sandıkta yeneceğiz. Montajlı görüntülerle vatandaşımızı kandırmaya çalışanları indireceğiz. Barışı, huzuru ve zenginliği hep birlikte sağlayacağız.”

“BAHARIN ALTINA ‘EVET’ MÜHÜRÜ ATIYORUZ”

İstanbul sokaklarında vatandaşlarla sohbet eden Babacan, vatandaşlarla fotoğraf çektirerek sohbet etti. Babacan bir vatandaşa, “Arkadaşlarınızda hiç sandığa giden var mı?” diye sordu. Vatandaştan “Tabii ki” cevabını alan Babacan, “Zorla götürün” dedi.

Başka bir vatandaşla görüşen Babacan, “Arkadaşlarınızdan sandığa gitmeyen varsa kolundan tutun. oy kolay. Bir pusula, iki seçenek. Kış mı bahar mı? Baharın altına ‘evet’ mührü koyduk” dedi.

Kaynak: ANKA / Güncel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu