Yaşam

Billur Kalkavan’ın mezarının son hali hayranlarını üzdü

9 ay önce akciğer kanserine yenik düşerek hayatını kaybeden ünlü oyuncu ve sunucu Billur Kalkavan’ın mezarının son hali hayranlarını yasa boğdu. Kalkavan’ın mezarına bakmadığı iddia edilen sevgilisi Buğra Bahadırlı, kendisine gelen eleştiriler karşısında sessizliğini bozdu.

15 Ekim 2022’de vefat eden Billur Kalkavan’ın vefatından sadece 9 ay sonra sosyal medyada mezarının son haline ait görüntüler paylaşıldı.

Mezarın bakımsız ve terk edilmiş hali tüm hayranlarını üzdü. Billur Kalkavan’ın uzun yıllar hayat arkadaşı olan Buğra Bahadırlı, ünlü oyuncunun mezar taşının kırılması nedeniyle vefasızlıkla suçlanıyordu. Tepkilere dayanamayan Bahadırlı sonunda isyan etti.

Habertürk’e konuşan Buğra Bahadırlı, iddiayla ilgili şunları söyledi: Bana büyük bir haksızlık yapılıyor. Bilmeden eleştiriyorlar. Hatta hakaretler vardı. Kişilik haklarıma yapılan saldırı nedeniyle hepsi hakkında yasal hakkımı kullanacağım. Ben Billur’un resmi karısı değilim. Bu yüzden yasal olarak mezar yapma hakkım yok. Mezar bir aile mezarıdır. Billur’un ailesinin üyeleri de orada yatıyor. Kırık mezar taşı, eski. Yeni değil… Türbede çökme olduğu için kırılmış. Yasal bir hakkım yok ama tabii ki ailesiyle görüştük ve yeni bir mezar taşı için ortak karar aldık. Bayram öncesi siparişi verdik. Bunlar iki günde olmuyor. Ruhsat alma süreci, yenisini yapma aşaması kesinlikle zaman alıyor. Tadilattan geçeceği için kuru çiçeklerin yerine yeni çiçek dikmedik. Durum bundan ibaret. Kimse Billur’a olan sevgimi ve onun anısına duyduğum saygıyı sorgulamasın.”

haber-hemsin.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu