Ekonomi

Bitlo, 3 Kripto Para Birimini Listelediği Varlıklar Arasına Ekledi!

Türkiye’nin muteber kripto varlık platformu Bitlo geçtiğimiz hafta Quant, MaskNetwork ve Render Token’ı listeledi. Artık yatırımcılar Bitlo üzerinden ve Bitlo taşınabilir uygulamasından Quant, Mask Network ve Render Token alım-satım süreçlerini yapabilecek.

Quant, Mask Network ve Render Token Artık Bitlo’da

Kullanıcılarını yeni eserler ile buluşturmaya değer veren Bitlo, 2 Kasım 2022 tarihinde blockchain teknolojisinde birlikte çalışabilirlik meselesini çözmek için 2015 yılında geliştirilmesine başlanan ve 2018 yılında piyasaya sürülen Quant Network’ü listelediği kripto para üniteleri ortasına ekledi. Quant Network, global bilgi alışverişini sağlamak ve bunu daha verimli hale getirmek için Gilbert Verdian tarafından geliştirilen bir projedir.

Quant Network listelemesinin akabinde Web 2.0 ve Web 3.0 teknolojileri ortasında köprü kurmayı sağlayan ve toplumsal medya kullanıcılarının platformlar üzerinden kripto para ve şifreli ileti göndermesine imkan tanıyan Mask Network (MASK) ise 4 Kasım 2022 tarihinde Bitlo’da listelendi. Suji Yan tarafından 2019 yılında geliştirilen Mask Network (MASK) ERC-20 standartlarına uygun bir biçimde geliştirilmiştir.

Bitlo’nun listelediği kripto varlıklardan bir oburu olan Render Token da 8 Kasım 2022 tarihinde Bitlo’da alım-satım süreçlerine açıldı. Ethereum tabanlı bir proje olan Render Token, GPU gücünü 3D varlıklar iktisadına dönüştüren birinci merkeziyetsiz sistemdir. Los Angeles merkezli olan Render, 2017 yılında ICO’su gerçekleşen bir projedir.

Gram Altın, Gram Gümüş ve Gram Platin Yakında Bitlo’da!

Blockchain teknolojisi üzerinde çalışan ve fiyatı Gram Altın, Gram Gümüş ve Gram Platin’e eşit olan Gram Gold, Gram Silver ve Gram Platinum yakında Bitlo’da listelenecek. Bitlo tarafından geliştirilen rezerv tokenlar, yatırımcıların 7 gün 24 saat boyunca altın, gümüş ve platine yatırım yapmalarını sağlayacak. Yatırımcılar az makas farkı ile Bitlo üzerinden yatırımlarını yapabilecek.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu