Yaşam

Çekime gitmediği iddia edilen Alperen Duymaz’dan yanıt: Provaya devam edemedim

Başrollerini Alperen Duymaz ve Melisa Aslı Pamuk’un paylaştığı Ego dizisinin setinde kriz yaşandı. Duymaz’ın önceki gün yapılacak çekime gitmediği ve set çalışanlarını saatlerce beklettiği iddia edildi. Duymaz’ın çekimlere katılmaması nedeniyle setin iptal edildiği iddia edildi. Kısa sürede gündem olan Duymaz, hakkındaki iddiaya yanıt verdi.

TUTUMU MESLEKTAŞLARINI GÜÇLENDİRİYOR

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre oyuncunun saatlerce sete gelmesi bekleniyordu. Alperen Duymaz daha önce birkaç kez çekim saatinde sette bulunmamıştı. Bu gelişme üzerine çekimler iptal edildi. Duymaz’ın tavrı meslektaşlarının tepkisine neden oldu. Geçtiğimiz aylarda rol arkadaşı Melisa Aslı Pamuk ile tartışan Alperen Duymaz’ın dizinin ilk yönetmeni Doğa Can Anafarta ile anlaşamadığı için Anafarta’nın yerine Şenol Sönmez’in geldiği biliniyor.

“KARAKTERİN DEĞİŞEN MOTİVASYONU NEDENİYLE DEVAM EDEMİYORUM”

Kendisiyle ilgili tezinin ardından açıklama yapan Alperen Duymaz, “Kendimi ifade etmem gerektiğini hissettim. Yine… Setteydim zaten, ilk sahnemi çektikten sonra ikinci sahnemi çekmek için sete gittim. , ancak karakterin sürekli değişen motivasyonunun yarattığı stresi hissettiğim için provaya devam edemeyeceğimi fark ettim, herkesten özür dilerim. “Keşke karavana gitseydim. Sonra setin bittiğini öğrendim. Bu asılsız haberin gerçeğini aktararak gündemi meşgul ettiğim için utanıyorum ve üzgünüm.”

kadirlihaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu