İş

CHLOÉ VE ERES KAPSÜL KOLEKSİYONU İÇİN BULUŞUYOR

Lüks Fransız Chloé, mayo markası Eres ile özel bir yaz koleksiyonunu piyasaya sürüyor. Chloé x Eres koleksiyonu, hazır giyim, çantalar, ayakkabılar, gözlükler ve şapkalar dahil olmak üzere Fransız moda evinin tasarım kodlarından ilham alan bir dizi temel plaj kıyafeti içerir.

Mayo tasarımları arasında Chloé kreatif direktörü Gabriela Hearst ve Eres kreatif direktörü Marie-Paule Minchelli tarafından tasarlanan tek kesim mayolar ve bikiniler yer alıyor. Mayolar, Eres tarafından yaratılan ve esneklik, direnç, form ve rahatlık getiren hint yağı bazlı bir poliamidden yapılan yenilikçi bir ikinci cilt malzemesi olan ‘Peau Douce’dan yapılmıştır.

Instagram’daki bu gönderiye bakın

Chloé (@chloe) tarafından paylaşılan bir gönderi

Öne çıkan özellikler arasında omuz farbalalı ‘Filipin’ mayo ve Chloé’nin karakteristik kanatlı silüetine sahip ‘Polinezya Palau’ bikini yer alırken, ‘Pasifik’ mayo ve ‘Papuasia Peru’ bikini brode botanik motiflerle süslenmiştir. İşbirliği aynı zamanda Mate hobo gibi ikonik Chloé çantalarındaki ‘C’ ambleminin Eres tarafından donanım olarak yeniden yorumlanmasını; bu, ‘Panama’ mayosunun belinde güneş ışını kıvrımları oluşturur ve ‘Papeete Paraguay’ bikini üstünün iki tarafını birleştirir.

Instagram’daki bu gönderiye bakın

Chloé (@chloe) tarafından paylaşılan bir gönderi

Koleksiyonda ayrıca işlemeli delikli keten etek ve gömlek, deri sandaletler, güneş gözlüğü ve geri dönüştürülmüş organik pamuklu kanvastan işlemeli şapka gibi mayoyu tamamlayan modüller de yer alıyor. Chloé ile birkaç dönemdir ortaklık yapan Kenya merkezli bir sosyal girişim olan Mifuko ile işbirliği içinde yapılan, Chloe ve Eres ile ortaklaşa yapılan, deri sapları, çıkarılabilir keseleri, ‘C’ donanımı olan bir ‘Palma’ tote çanta da var.

Seri, klasik siyah ve kahverengi tonlarının yanı sıra koyu ‘Yaz Gecesi’ mavisi, ‘İkonik Süt’ beyazı ve ‘Kırmızı Hardal’ tonu gibi Akdeniz’den ilham alan renklerle sunulacak. Ek bir renk seti olan ‘Dark Honey’ sarı tonu, yalnızca Net-A-Porter’da satışa sunulacak.

Chloé x Eres koleksiyonu, Chloé ve Eres butiklerinde ve internette mevcuttur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu