Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan seçime saatler kala önemli uyarı: Tahrike, tahrike asla gelmeyeceğiz, demokratik zeminden ayrılmayacağız

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçimlerine bir gün kala İstanbul’daki mitinglerine devam ediyor. Erdoğan son olarak Sancaktepe’de düzenlenen mitingde vatandaşlara seslendi.

“HEPİMİZİN SORUMLULUKLARI BÜYÜK”

OyGüne ilişkin provokasyonlara karşı uyarılarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bundan sonra yine bu yolda birçok adım atacağız. Bunun için hepimize büyük görevler düşüyor. Yarın sandıklara sahip çıkmanızı istiyoruz. hepsi daha önce bir şeyler yapsın artık önümüzde günler değil saatler var şimdi daha vakit varken hala kararsız olan bir eşiniz, dostunuz, akrabanız, dostunuz varsa ona mutlaka ulaşırsınız. 14 Mayıs’ın önemini anlatacak Kırgınlık varsa çözecek bizim adımıza helal iste biz oyuna talip oluyoruz.Biliyoruz ki CHP’ye, Uygun Parti’ye gönül vermiş vatandaşlarımız, Saadet Partisi, aile konusunda bizimle birebir hassasiyet gösterin. oy Bu insanlar kazanmak için FETÖ’cülerle, bölücülerle, küresel güçlerle iş birliği yaptıklarında en az bizim kadar rahatsız oluyorlar. Bu kardeşlerimize ulaşmaya ve onları saflarımıza katmaya çalışacağız. İnşallah yarın 85 milyon olarak sandığı fitne tüccarlarına inat bayram yerine çevireceğiz.

“PROVOKASYONA ASLA GELMEYECEĞİZ”

Provokasyona, tahrike asla gelmeyeceğiz ve demokratik alandan asla ayrılmayacağız. Bizden tökezlememizi bekleyenlere, bizi birbirimize düşürmek isteyenlere aradıkları fırsatı vermeyeceğiz. Bunları yaptığımızda yarın yeni bir destan yazacağımıza inanıyorum. Sancaktepe halkına inanıyorum, güveniyorum. Çünkü yarınki seçim aynı zamanda 2024’ün de habercisi olacak. Yüreği titreyen gençlerimize güveniyorum. Köşkü içeriden fethedecek hanımlarımıza güveniyorum. Cennet yüzlü annelerimizin bizi yalnız bırakmayacaklarını biliyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu