Yaşam

Ekin ve Mahmut Görgen’in ‘Yar Yar’ı Dijital Müzik Platformlarını Sallayacak

Müzik dünyasının en heyecan verici işbirliği şimdi gerçekleşti! Ekin ve Mahmut Görgen, sınırları zorlayan ve genç dinleyicilere özel olarak tasarlanan Deep House formundaki “Yar Yar” ile müzikseverlerin karşısına çıktı.

Son dönemde yaptığı projelerle adından söz ettiren Dj Mahmut Görgen, Ekin’in etkileyici vokaliyle harika bir aranjman oluşturdu ve sonucunda “Yar Yar” doğdu. Müzik, Ekin’in eşsiz sesini Görgen’in kendine özgü ritimleriyle harmanlayarak çağdaş müzik sahnesinde rüya gibi bir etki bırakıyor.

Ancak bu işbirliği sadece müziğin keyfini çıkarmakla sınırlı değil! “Yar Yar”ın büyüleyici müzik videosu, denizin mavi sularının kıyısında, Bodrum’un büyüleyici manzaraları eşliğinde çekildi. Yönetmen koltuğunda yetenekli Fatih Doğukan Yılmaz oturuyor. Müziğin sözlerinde ve müziğinde Ekin Akkaş’ın imzası var. “Yar Yar” Yayınlandığı andan itibaren müzik listelerinde yükselmeyi başardı ve Apple Music’te Casino ve Breaking Turkish Pop listelerinde yer almaya başladı.

Ekin ve Mahmut Görgen, “Yar Yar” ile gençlerin ve müzikseverlerin ruhlarını coşturacak bir müziğin anahtarını sunuyor. Artık “Yar Yar” dünyanın her yerindeki dinleyiciler için bir tık uzağınızda. Ayrıca müziğin etkileyici müzikal gösterimini izlemek ve görsel bir şölen yaşamak için Cdinle YouTube kanalına da göz atmayı unutmayın!

Müziğin büyüsüne kapılmaya hazır mısınız? “Yar Yar” Medya Martı etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında!

Bu unutulmaz iş birliğini kaçırmayın ve “Yar Yar” ile müziğin büyüsüne kapılın!

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

daday-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu