Yaşam

Gecenin Sonu 20. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Gecenin Sonu yeni bölüm fragmanı var mı? Gecenin Sonu yeni bölümde neler olacak?

Gecenin sonunda Yönetmenliğini Barış Erçetin’in yaptığı, yönetmenliğini Barış Erçetin’in yaptığı, senaryosunu Başar Başaran ve Emre Özdür’ün yazdığı, başrollerinde Neslihan Atagül, Kadir Doğulu, Tuba Ünsal ve Sarp Levendoğlu’nun yer aldığı, TMC Sinema ve Alim Üretim imzalı, ilk bölümü 5 Ekim’de yayınlanan, 2022. Romantik Türk televizyon dizisidir. Gecenin Sonu 20. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Gecenin Sonu yeni bölüm fragmanı var mı? Gecenin Sonu yeni bölümde neler olacak?

NE ZAMAN, GECE SONUNDA SAAT KAÇ?

Gecenin Sonunda, her Çarşamba saat 20:00’de Star TV’de.

GECE SONUNDA 20. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Gecenin Sonu 19. bölümün ardından 20. bölüm fragmanının da yayınlanması bekleniyor. Yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

GECE SONUNDA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Macide, Kazım’ın Ankara’ya onsuz gitmesine çok üzülmüş ve aklı onda kalmıştır. Ayrıca Kazım’ın yanında sadece Nazlı’nın olması da Macide’yi gereğince tedirgin etmişti. Kocasını çok kıskanan ve Nazlı’nın tavırlarından vazgeçmek istemeyen Macide harekete geçer. Sürpriz bir kararla ikisiyle birlikte Ankara’ya gitti. Nazlı ise Macide’nin varlığından memnun değildir. Macide öfkesine hakim olup Nazlı’nın tehdidini bertaraf edebilecek midir? Öte yandan Kazım, Macide’nin Nejat’la olan arkadaşlığını tehlikeli bulmaktadır. Ancak Kazım, Macide’den daha ölçülü davranacak ve Nejat’a güç göstermek için evliliğinin çaresine bakacaktır.

GECE SONUNDA DÖKÜM

Neslihan Atagül

Kadir Doğulu

Zuhal Olcay

Tuba Ünsal

Bertan Aslanı

Özge Özder

Kaan Taşaner

Bestemsu Özdemir

Levent Özdilek

Ebru Aykaç

Şencan Güleryüz

Aysun Metiner

tomurcuk yakut

Aleyna Özçeni

Abdulkerim İlhan

Hazal Şenel

seyda bayram

Cem Avnayım

Tugay İpucu

Ufuk Tevgesi

Kuzey Kayası

Ubeyt Ünal

Oya Ünal

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu