Haber

Gündoğdu: İştiraklerimizle yeni yıla daha güçlü giriyoruz

Genel Sekreter Gündoğdu, İSAŞ’ın idari kadro ile ön plana çıktığı toplantıda 2022 yılının oldukça verimli geçtiğini belirtti.

İzmit Su A.Ş.’nin faaliyet ve bütçe değerlendirme toplantısına Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Balamir Gündoğdu başkanlık etti. İSAŞ’ta düzenlenen toplantıda Genel Sekreter Gündoğdu, Büyükşehir Kaynak Geliştirme ve İştirakler Daire Başkanı Kemal Altunel, İSAŞ Genel Müdürü Levent Özkan, Genel Müdür Yardımcısı Bülent Büyükkalaycı, Mali ve İdari İşler Küme Yöneticisi İsa Kaplan ile bir araya geldi. Genel Sekreter Gündoğdu, Kocaeli’nin en değerli su kaynakları olan Yuvacık ve Namazgah barajlarından su temini işletmesini yürüten İSAŞ’ın 2022 yılında çok değerli yatırımlar yaptığına dikkat çekti. Gündoğdu, “Vizyonumuzu her zaman genişletmeyi hedefliyoruz. koyarak. 2023 yılına daha güçlü giriyoruz.”

“2023 YILINI ÇALIŞMALAR VE HİZMETLERLE YENİDEN GÜÇLENDİRECEĞİZ”

Toplantıda katılımcılardan bilgi alan Genel Sekreter Gündoğdu, iştiraklerin Kocaeli’de yaşayan halkın yararına hizmet üretmek için çalıştıklarını söyledi. Genel Sekreter Gündoğdu, “Çok verimli bir hizmet yılını geride bırakıyoruz. 2023 yılını çalışmalarımız ve hizmetlerimizle süsleyeceğiz. Kocaeli’de yaşayan herkesin hayatına dokunan işler yapacağız. Türkiye’ye örnek ve model olacak hizmetlerimize yeni yılda da devam edeceğiz.”

KESİNTİSİZ VE GİZLİ İÇME SUYU

Genel Sekreter Gündoğdu, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı İSAŞ’ın, GES ve HES gibi elektrik üretim projelerinin işletme ve bakım faaliyetlerini yürüttüğünü ve Kocaeli’nin su teminini gerçekleştirdiğini hatırlatarak, “Kesintisiz ve su temininden biz sorumluyuz. Yaklaşık 2 milyon nüfusa sahip Kocaeli’ye güvenilir içme suyu temini. İSAŞ, Büyükşehir Belediyemizin sürdürülebilir kalkınma ilkelerinden yola çıkarak içme suyu arıtma, barajlar, isale hatları, hidroelektrik ve güneş enerjisi santrallerinin işletilmesinde projeler üretmektedir. Bu alanda başarılı bir hizmet yılını geride bırakan İSAŞ yönetimine ve çalışanlarına teşekkür ediyorum. Yeni yılda da bire bir inanç ve kararlılıkla yeni projeler üreteceğinize inanıyorum” dedi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu