Ekonomi

Kara yollarında durum

Kara yollarının imal, bakım ve tamirat çalışmaları sürdürülen kısımlarında şoförlerin yavaş gitmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uymaları gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine nazaran, Ankara- Niğde Otoyolunun 8-9. kilometrelerinde Ankara-Niğde istikametinde emniyet şeridindeki bakım tamir çalışmaları nedeniyle ulaşım denetimli sağlanıyor.

Isparta- Antalya yolunun 1-2. kilometrelerinde oturma ve çatlaklar meydana geldiğinden ulaşım bölünmüş yolun bir kısmından iki istikametli ve denetimli sürdürülüyor.

TAG Otoyolunun Adana Doğu-Misis kavşakları 12-14. kilometrelerinde üstyapı tamir çalışmaları hasebiyle Osmaniye istikameti trafiğe kapatılmış olup, ulaşım Adana istikametinden denetimli gerçekleştiriliyor.

Arhavi-Hopa yolunun 8. kilometresindeki Arhavi Tünelinin Arhavi-Hopa tarafındaki tüpü yaklaşımındaki ışıklı ihtar sisteminde yapılacak bakım tamirat çalışması nedeniyle 08.00-17.00 saatleri ortasında ulaşım tek şeritten denetimli olarak devam edecek.

TEM Otoyolunun Gümüşova-Kavacık kavşakları ortasındaki viyadüklerin genleşme derzi tamir çalışmaları nedeniyle 22.00-06.00 saatlerinde şerit daraltması yapılacağından şoförlerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Kayseri-Niğde yolunun 35-38. kilometrelerinde yol imal çalışması nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir kısmından iki istikametli sağlanıyor.

Çanakkale- İzmir yolunun 27. kilometresinde Petkim Köprülü Kavşağı imal çalışmaları hasebiyle bölünmüş yolun Aliağa-İzmir tarafı kapatılarak ulaşım İzmir-Aliağa istikametinden iki taraflı ve denetimli sürdürülüyor.

Bursa Etraf Otoyolunun 0-5. kilometrelerinde İzmir istikametinde viyadük ve köprü bakım çalışmaları nedeniyle yol trafiğe kapatılarak ulaşım İzmir-Ankara istikametinden çift istikametli olarak gerçekleştiriliyor.

Hakkari- Yüksekova yolunun 67-77. kilometrelerinde BSK kaplamalı kavşak ve kaldırım çalışması yapıldığından ulaşım bölünmüş yolun bir kısmından iki taraflı devam ediyor.

Aksaray- Ortaköy yolunun 28-31. kilometrelerinde yol imal çalışmaları münasebetiyle ulaşım denetimli sağlanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu