Ekonomi

Katre Isı 2022 Bitmeden Hedefleri Tutturdu

Isıtma dalının öncü firmalarından Ecostar ve Ecodense markalarının Türkiye genelindeki bayisi Katre Isı, Türkiye geneli bayi takımlarıyla Bolu’da bir ortaya geldi. Programda, 2022 yılı son çeyreğine girilmeden yıl sonu maksatlarının gerçekleştirildiği açıklandı.

Sektöründe başkan kuruşlardan biri olan Ecostar Brülör ve Ecodense Yoğuşmalı Kazanlar firmalarının Türkiye genelindeki bayisi Katre Isı’nın bayi grupları, 2-4 Kasım 2022 tarihleri ortasında Bolu’daki Gazelle Resort & Spa Otel’de bir ortaya gelerek 2022 yılını değerlendirip 2023 amaçlarını belirledi. Satış takımlarının eğitim bazlı katıldığı tertipte sunum yapan fabrika ve merkez idare ofislerinden yetkililer, 2022 gayelerinin yılın son çeyreğine girmeden gerçekleştiği bilgisini verdiler.

En Güzel Satış Yapan 5 Şahsa Ödül

2 Kasım 2022 günü buluşan gruplar, 3 Kasım 2022 Perşembe günü kahvaltı sonrası eğitim seminerlerine başladı. Seminerde, Ecostar & Ecodense Yurtiçi Satış Müdürü Behlül Çil’in açılış konuşmasının akabinde Ecostar & Ecodense Makine Mühendisi Furkan Hamzaoğlu, Brülör Eğitimi bahisli sunumunu gerçekleştirdi. Akabinde program, Ecostar & Ecodense AR-GE Mühendisi Onur Salcı’nın Ecodense eğitimi ile devam etti. Kahve ve keyifli sohbet molaları eşliğinde süren tertibin eğitim kısmı Ecostar & Ecodense Satış Sonrası Servis Müdürü Ali Erdemir’in eğitim sunumu ile tamamlanmış oldu. Ecostar & Ecodense Yurtiçi Satış Müdürü Behlül Çil’in 2022 Satış Sunumu ile devam eden aktiflik en uygun satış yapan 5 bireye ödül verilerek günü tamamladı.

Barbekü Partisi ve Dostluk Maçıyla Moral Depoladılar

Türkiye’nin dört bir yanından gelen Katre Isı takımları, aktifliğin birinci günü gerçekleştirilen barbekü partisi ve akabinde akşam saatlerinde gerçekleşen keyifli dostluk maçı ile hem bağlantılarını pekiştirdi, hem de keyifli anlar yaşayarak moral depoladı. Gruplar, son derece verimli geçen bu iki günlük programda Eğitim Semineri ve Satış Raporlama Sunumları ile markaları hakkında kıymetli bilgi ve yetkinlikler kazanandıklarını tabir ederek, 2023 yılına hazır olduklarını, markalarının gücüne ve kalitesine güvenerek alana çıktıklarını lisana getirdi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu