Haber

Kayseri Talas’ta esnaf buluşmaları devam ediyor

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri’nin Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, 6 Şubat’ta meydana gelen deprem nedeniyle bir süredir düzenlenen Esnaf Buluşmaları’nda bu kez Mevlana Mahallesi’nde faaliyet gösteren kasap ve şarküteri işletmecileriyle bir araya geldi.

Geçtiğimiz günlerde hizmete giren Mevlana Mahalle Meydanı’ndaki Genç Büro’da düzenlenen programda katılımcıların istek ve taleplerini dinleyen Önder Yalçın, bu tür toplantılarda yönetime katkı sağlayacak görüş ve önerilere dikkat çekti.

“YÖNETİM KATILIMI İÇİN ÖNEMLİ BİR PROGRAM”

Bu tür programların yönetime katılım açısından büyük değer taşıdığını vurgulayan Lider Yalçın, “Farklı bölgelerde faaliyet gösteren çeşitli esnaf kümeleriyle 38 kez merkeze gelmiştik. Bu programlarda hem sohbet ettik hem de tekliflerini ve taleplerini dinledik. Yönetime katılım anlamında çok hoş katkılar aldık. Depremden dolayı ortasını vermek zorunda kaldık. Şimdi yine esnafımızın yanındayız. Kayseri’nin en büyük mahallesinin 20 bin metrekarelik Genç Ofisi’ndeyiz. Davetimizi kabul eden ve katılan tüm iş adamlarımıza teşekkür ederim. Hayırlı işler bol kazançlar dilerim” dedi.

“HAKKIMIZI BULDUK”

Programa katılan esnaflar da Önder Yalçın’ın bu davetinin kendileri için değerli olduğuna işaret ederek, “Burada hem başkanımızla görüştük hem de çevremizde gördüğümüz bazı ufak tefek sorunları konuştuk. Mahallemiz adına söz hakkımız var. Kendisine daveti ve yakın ilgisi için çok teşekkür ederiz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu