Haber

Kocasinan Belediyesi, Yunusemre Mahallesi’nde sosyal tesisin temelini attı

Kocasinan Belediyesi, kentsel dönüşüm projesi kapsamında Yunusemre Mahallesi’ne yapacağı sosyal tesisin temelini attı.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre temel atma törenine Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, AK Parti Kocasinan İlçe Başkanı Selçuk Melekoğlu, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, meclis üyeleri, mahalle muhtarları ve vatandaşlar katıldı.

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, kentsel dönüşümle birlikte sosyal dönüşümü de gerçekleştirdiklerini belirterek, mahallelere sosyal donatılar ekledik.

Bölgede yapılacak olan tesiste bay ve bayanlara özel yüzme havuzu bulunmaktadır. spor Çolakbayrakdar, “Bu tesis tamamlandığında bölgenin beklentilerine cevap verecek ve bölgenin çehresini değiştirecek. Nereye gidersek gidelim verdiğimiz hizmetlerden memnun kalan ve beğenen vatandaşlarımız mahallelerde de aynı hizmeti istiyor. Bu bizi gururlandırıyor.Çünkü çalışmalarımız takdir ediliyor,vatandaşlar tarafından da karşılık görüyor olması bize mutluluk veriyor.” sözünü kullandı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükkılıç, ilçede yürütülen başarılı kentsel dönüşüm çalışmalarından dolayı Çolakbayrakdar’ı tebrik etti.

Namazın ardından düğmeye basılarak sosyal tesisin temeli atıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu