Teknoloji

Steam Değeri 205 TL Olan Simülasyon Oyunu Epic Games Store’da Ücretsiz

Kütüphanelerimizi Epic Games Store hediyeleriyle doldurduğumuz bir perşembeye daha merhaba! Epic Games Store keyifli bir simülasyon-strateji oyununu bugün saat 18:00 itibarıyla 205 TL Steam fiyatıyla kullanıcılarına ücretsiz olarak sunuyor.

Oyuncular olarak Epic Games Store’un haftalık bedava hediyelerine oldukça alıştık.

Neredeyse kurulduğu günden bu yana kullanıcılarına ücretsiz oyunlar sunan, hatta kaliteli AAA oyunlardan, özel günler ve tatil dönemlerindeki çoklu sürprizlere kadar pek çok avantaj sağlayan Epic Games Store, kullanıcı sayısını ciddi oranda artırmayı başardı. .

Bu haftanın ücretsiz oyunu Steam’de 205 TL’ye satılan 911 Operatör.

Peki Steam’de 205 TL fiyat etiketine sahip olan 911 Operatörünü Epic Games Store üzerinden nasıl ücretsiz olarak edinebilirsiniz?

  • Tarayıcınız veya masaüstü uygulamanız aracılığıyla hesabınızla Epic Games Store’da oturum açın.

  • Epic Games Store ana sayfasında ‘Ücretsiz Oyunlar’ bölümünü bulun, bu bölümün altında 911 Operatörünü bulun ve oyun görseline tıklayın.

  • Daha sonra yönlendirildiğiniz sayfadaki ‘Yükle’ butonuna tıklayın.

  • Yönlendirileceğiniz yeni bölümde ‘Sipariş Ver’ butonuna tıklayarak oyunu hesabınıza ekleyebilir, ardından dilediğiniz zaman indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyunu ücretsiz olarak kütüphanenize eklemek için sınırlı bir süreniz olduğunu unutmayın.

14 Eylül saat 18:00 itibarıyla tüm Epic Games Store kullanıcılarının ücretsiz olarak kütüphanelerine ekleyebileceği 911 Operatörü, 21 Eylül Perşembe saat 18:00’e kadar ücretsiz kalacak. Oyunu bu tarihler arasında hesabınıza eklerseniz yukarıda açıklandığı gibi tamamen sizin olacaktır ancak tarih aralığını kaçırırsanız oyuna sahip olmak için para ödemek zorunda kalacaksınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu