Haber

TUZLA’DA 4 KATLI BİNANIN ÇATISI ALEV ALEV YANDI

TUZLA’da 4 katlı binanın çatısı alev alev yandı. Ölen ya da yaralananın olmadığı yangın, itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü.

Tuzla, Aydıntepe Mahallesi, Ayyıldız Çıkmazı Sokak’ta bulunan 4 katlı binanın çatısında saat 07.30 sıralarında şimdi bilinmeyen nedenden ötürü yangın çıktı. Alevlerin kısa müddette tüm çatıyı sarması üzerine olay yerine itfaiye, polis ve sıhhat takımları sevk edildi. Yanan çatıya merdiven araçlarıyla müdahale edilirken binada oturanlar tahliye edildi. Yaklaşık bir saat süren söndürme çalışmasının akabinde yangın denetim altına alındı. Ölen ya da yaralanın olmadığı yangında binanın çatısı kullanılamaz hale geldi. İtfaiye ve polis takımları yangınla ilgili inceleme başlattı.

Görgü şahidi Hakan Ünver, “Komşumuzda yangın çıktığı haberini aldık. Çatı katında biri varmış. Isınmak amaçlı ateş yaktığını söylediler. Polis ve itfaiyeye haber verdik. Onlarda hızlı bir şekilde geldiler. Alevler yükseğe ulaştı. Birkaç kilometreden de gördük. Ölü ya da yaralanın olmadığı bilgisini aldık. Komşulara haber vererek tahliyelerini yaptırdık” dedi.

Görüntü dökümü:  ——————–Yanan çatı katından görüntü -İtfaiye gruplarının çalışmaları -Çatının yanması cep telefonu görüntüsü -Görgü şahidi röp

-Genel ve ayrıntılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu