Haber

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu: Neredeyse bir dönüm noktasındayız

‘DÖNÜM NOKTASINDAYIZ’

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, AK Parti Ortahisar Seçim Koordinasyon Merkezi’nin Trabzon’daki açılışına katılarak partiye yeni katılanlara rozetlerini takdim etti. Çok değerli günlerin arifesinde olduklarını ifade eden Karaismailoğlu, “Neredeyse bir dönüm noktasındayız. 14 Mayıs büyük bir fırsat. Türkiye ya dünyanın gelişmiş lider ülkesi olacak ya da 2018 dönemine dönecek. 30 yıl önce kaos Milletimiz bir tercih yapacak Ya teröristlerin desteklediği ittifakı kazanacak ya da teröristlerle uğraşacak Recep Tayyip Erdoğan kazanacak Trabzon’un lideri bellidir Recep Tayyip Erdoğan’ı seçecek Terörle mücadele eden dünyanın cumhurbaşkanı olması hedefiyle 21 yıldır halkının gönlünde taht kuran, 21 yıldır Türkiye’de iş ve hizmet fırtınası yapan “Çocuklarımız için, ülkemiz için. daha güçlü bir devlet Çok iş yapıldı. Daha fazlası yapılacak. Hedeflerimiz büyük” dedi.

Hedeflerinin büyük olduğunu vurgulayan Karaismailoğlu, “Hedeflerimiz büyük. Koşmaya devam edeceğiz. Tabii karşımızdakiler konuşuyor. Bir adayları var, cebinden atıyorlar. Biz onları çok iyi tanıyoruz.” Peki sırtlarını dönüyorlar En iyi tanıdığımız ve benim de çalıştığım İstanbul Büyükşehir Belediyesi TL’den aldıkları toplu ulaşımın fiyatını 9.90 TL’ye çıkardılar Ellerinden gelse 15 TL yaparlardı bunlar çok vicdansız. Allah kimseyi eline düşürmesin. Trabzon’dan vereceğiniz güçlü destekle daha da ileriye koşacağız. Trabzon Türkiye’nin parlayan yıldızı, daha da parlatacağız.” “Milletimizi CHP’nin insafına bırakmadık”

Bakan Karaismailoğlu, yerel seçimlerde iktidara gelen CHP’li belediyenin projeyi bitirmediğini, yarım bıraktığını söyledi. “Oyumuzu vereceğiz. Onun için Trabzon’daki sandıkları havaya uçurmak zorundayız” dedi.

Salim SARIKOC/TRABZON,

mendereshaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu